DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NA SZŠ

Vážení rodiče, milí uchazeči,

děkujeme za návštěvu dne otevřených dveří naší školy, který proběhl včera dne 16.1.2023. Váš zájem byl zdaleka nejvyšší za poslední roky a proto se ještě jednou omlouváme za omezené kapacity místností, kde probíhaly prezentace. Těší nás, že máte zájem o informace, které Vám pomohou s výběrem střední školy.

Základní informace o studijních oborech, podmínkách přijímacího řízení a kapacitě školy najdete též na webu školy: https://www.zdravka-plzen.cz/szs-prijimaci-rizeni/

Informační leták s přehledem oborů otvíraných pro školní rok 2023/24

prezentace ředitelky školy PhDr. Ivany Křížové

prezentace zástupce ředitelky školy RNDr. Milana Štěpánka

prezentace zástupkyně ředitelky školy PhDr. Radky Felzmannové

prezentace výchovné poradkyně PaedDr. Ivany Košanové

Přikládáme záznam jednoho kola prezentací vedení školy. Video je dostupné na našem Youtube kanále na adrese: https://www.youtube.com/watch?v=PfkpjBD5eOw Omluvte velmi sníženou kvalitu záznamu, který měl být původně určen pouze pro interní přenos mezi místnostmi v rámci akce. Záznam zveřejňujeme pouze z důvodu velkého zájmu.

Informace k ubytování a stravování, které poskytuje SPŠD v Plzni. https://www.spsdplzen.cz/domovy-mladeze/zakladni-informace/

Přípravné kurzy z českého jazyka a matematiky proběhnou v termínech od 21.2.2023 a jsou již obsazeny. Celkem šest setkání, pouze prezenčně.

 

V Plzni dne 17.1.2023

RNDr. Milan Štěpánek

ZŘŠ pro SŠ